דלג לתוכן העמוד
המגזין הדיגיטלי של מטה בנימין
גיליון 421 חשון תשע"ח נובמבר 2017
דברי הימים

הוקרה למתנדבים הותיקים

מפעילת פרויקט מיוחד במועדון הקשישים, מקדם מודעות לזהירות בדרכים, ומפעיל הארכיון היישובי – קבלו את המתנדבים הותיקים שקיבלו תעודת הוקרה

מיכל לוי, רכזת התנדבות עמותת ותיקים בקהילה,

הוקרה למתנדבים הותיקים

עכשיו זה מדעי. התנדבות משפרת את איכות החיים ואף מסייעת להארכת תוחלת החיים.

על פי מחקרים שנערכו בשנים האחרונות, התנדבות תורמת לבריאות הפיזית שלנו, היא משפרת את פעילות הלב, מורידה לחץ דם, משפרת את מערכת החיסון והעצבים ועוד.

בין אם ידעו זאת ובין אם לא, כמידי שנה התכנסו ותיקי בנימין לערב הוקרה למתנדבים ותיקים.

בערב השתתפו כ-150 מתנדבים מתחומים שונים - מתנדבים בבתי ספר ובגני ילדים, מתנדבי שי"ל וארכיונים, מתנדבי מועדוני הקשישים וחנויות היד השנייה ועוד ועוד.

האולם היה מלא באנרגיות נתינה של קבוצת אנשים איכותית שנשארים צעירים הודות לעשייה התנדבותית מתמדת. בתחילת הערב חולקו תעודות הוקרה למתנדבים בולטים, ולאחר מכן נהנינו ממופע נוסטלגי ומלא אנרגיות של ישראל גוריון. לפני פרידה חולק שי צנוע למתנדבים.

ואלו הם המתנדבים הותיקים מקבלי תעודות ההוקרה 2017 בבנימין:

רחל אשואל: רחל מתנדבת ותיקה במועדון הקשישים בחשמונאים, מובילה פרויקט ייחודי במועדון במסגרתו מגיעים ילדי הגנים ובתי הספר לפעילות משותפת עם קשישי המועדון - סביב חגים, ימי הולדת ואירועים מיוחדים.

יקי פריד: יקי מתנדב כבר שנים רבות בוועדת אישורי הצדקה של מטה בנימין, בקידום נושא הזהירות בדרכים בבנימין, ב"בית פיני", ואיפה לא?

איתן כהן: איתן מתנדב סביב השעון - הוא הקים ומפעיל את ארכיון היישוב מעלה לבונה, הוא מעביר פעילויות בנושא זהירות בדרכים לילדי הגנים ובתי הספר ברחבי בנימין, והוא מוביל את פעילות הוותיקים במעלה לבונה.

מועדון "והדרת" שילה: מתנדבות מועדון "והדרת" הקימו בעשר אצבעות מועדון קשישים לתפארת, המופעל על ידי קבוצת מתנדבות מסורות הדואגות לפעילות מגוונת, ארוחות חמות, טיולים, יצירה, סרטים, לימוד משותף, אולפן ועוד.

זוהי נציגות סמלית של העשייה ההתנדבותית הענפה והעשירה שיש סביבנו, וכל אחד ממקבלי התעודות מייצג קבוצה גדולה של מתנדבים ושותפים, אשר יחד בונים את הפאזל של ההתנדבות בבנימין.

מחכים לראותכם באירוע בשנה הבאה.

חזור למגזין