דלג לתוכן העמוד
המגזין הדיגיטלי של מטה בנימין
גיליון 421 חשון תשע"ח נובמבר 2017
יומן מקומי

סיור במעונות בנימין


סיור במעונות בנימין

אמיר מדינה, מנהל אגף המעונות הארצי, הגיע לסיור במעונות בנימין, יחד עם סוהיר שוקייר - מנהלת תחום רישוי ואכיפה במעונות, מיכל קדם - מנהלת מחוז ירושלים מעונות יום, וחגי פורגס - מנהל מטה מעונות יום. לסיור התלווה עוזר שטול, האדריכל שתכנן את מעונות היום במועצה.

התחלנו את הסיור בגני מודיעין, שם ביקרנו במעון יחד עם המזכיר רוני בן חמו, במטרה להציג לאורחים את הדחיפות שבבניית מעון יום מרווח לילדי גני מודיעין. משם המשכנו ליישוב ניל"י, שם 'השווצנו' במעון חדש שנבנה מכספי התמיכה של משרד הכלכלה.

האורחים התרשמו מאוד מהתכנון והביצוע של בניית המעון, ובתוך המעון הופתעו לראות את הציוד החדיש, את הכיתות המרווחות, את המטפלות המסורות בזמן עבודה חינוכית נעימה עם הילדים, ואת החצרות היפות שמקיפות את כל המעון.

לאחר מכן ביקרנו בכרם רעים, התיישבות צעירה בין נריה לנחליאל, מקום עם משפחות צעירות ותנופת בנייה וקליטה, במטרה לבדוק פתרון זמני למעון ביישוב.

משם נסענו לנווה צוף, שיומיים קודם חנכנו בו את מבנה המעון החדש.

סיימנו את הסיור בשילה הקדומה, שם הצטרפו לדיון המקצועי - יו"ר המועצה אבי רואה, מנהל אגף ביצוע יואב צונץ, המדריכות החינוכיות ממחלקת מעונות - מרים כהן, דינה שנלר ואילנה נדב, ושרה שראל, רכזת פרויקטים במועצה.

הפמליה שהגיעה לסיור התפעלה מהנופים שלנו, מהבנייה ומהחיים ביישובים, מאתר המורשת החשוב שלנו ומהאירוח החם. נמשיך יחד בשיתוף פעולה למען הגיל הרך שלנו.

חזור למגזין