דלג לתוכן העמוד
המגזין הדיגיטלי של מטה בנימין
גיליון 423 שבט תשע"ח פברואר 2018
דברי הימים

חדשות התחנה

מעצרים "על חם" של גנבים ומיידי אבנים, ומבצע אכיפה לנהגים - משטרת בנימין נאבקת למען בטחון התושבים, וגם מבקשת להזכיר לקראת פורים להיזהר מצעצועי ילדים נפיצים ומסוכנים


חדשות התחנה
צילום: דוברות המשטרה

בעקבות מספר אירועי גניבות כלי רכב פתחה משטרת ישראל בחקירה סמויה, והצליחה להתחקות אחר שלוש חוליות גנבי רכב שפעלו בגזרת בנימין.

בפעילות מבצעית מתוחכמת ויצירתית של בלשי המשטרה ולוחמי היס"מ, נתפסו שלושה חברי חוליה כשהם פורצים לרכב בסמוך לכוכב יעקב. בעקבות הפעילות נעצרו תשעה חשודים - תושבי קלנדיה, קבלן ומזרעה א-שרקיה. בסיום החקירה הוגשו נגדם כתבי אישום.

משטרת ישראל תמשיך במאבקה נגד כנופיות רכוש המהוות איום לביטחון התושבים ולשלום רכושם.

בפעילות יזומה של שוטרי משטרת ישראל בשיתוף מג"ב סמוך למזרעה א-שרקיה, הבחינו השוטרים ברכב שעורר את חשדם וקראו לו לעצור. הנהג לא נענה והחל להימלט לכיוון הכפר, שם החלו הפרות סדר ויידוי אבנים לעבר הכוחות. במרדף רגלי נעצרו שניים בחשד ליידוי אבנים. הם נחקרו והובאו להארכת מעצר בבית המשפט הצבאי במחנה עופר.

משטרת בנימין מבקשת מתושבי האזור ואורחיהם להימנע מהחניית או השארת רכבים על הצירים ביו"ש, גם אם מדובר בתקלה מכנית או תאונה. זאת על מנת לצמצם כמה שניתן את גניבות הרכבים.

בתחום התנועה, משטרת בנימין ממקדת את האכיפה בעבירות מסכנות חיים ובריונות בצירים השונים באזור. אנא סעו על פי חוקי התעבורה ובהתאם לתנאי הדרך.

אנו בפתחו של חג הפורים הבא עלינו לטובה. לצערנו, בכל שנה אנו עדים למקרים של פציעות ילדים ובני נוער כתוצאה משימוש בצעצועים מסוכנים. משטרת ישראל קוראת להורים לגלות יותר מעורבות וערנות, ולהסביר לילדים את הסכנה הטמונה בצעצועים אלו.

חזור למגזין