דלג לתוכן העמוד
המגזין הדיגיטלי של מטה בנימין
גיליון 435 חשוון תש"פ נובמבר 2019
דברי הימים

חיבור עסקי


חיבור עסקי

מאות בעלי עסקים השתתפו בטקס השקת קהילת העסקים של בנימין. המטרה: ליצור מעגל של שיתופי פעולה ולקבל כלים מקצועיים, ייעוץ ותמיכה

בכנס מרשים שנערך באזור התעשייה שער בנימין, השיקו המועצה ומעוף – משרד הכלכלה והתעשייה, את קהילת העסקים הגדולה של בנימין – Binyaminbiz במעמד שר הכלכלה והתעשייה ח"כ אלי כהן, ראש המועצה ונציגי מעוף.

באירוע נהנו מאות בעלי עסקים ממגוון הרצאות בתחומי חוויית הלקוח, פיתוח קשרים, מיקוד העברת מסרים ופיתוח ברשתות החברתיות.

שר הכלכלה פתח את דבריו בפרגון על הפיתוח והחשיבה הרבה למען בעלי העסקים: "כיף לראות את הפעילות שמועצת בנימין בראשות ישראל גנץ וצוותו מובילה למען העסקים של בנימין. ברגע שיש עסקים בצמיחה, האזור נהנה מחוזקה כלכלית שמשפיעה רבות על כלל התחומים, ומועצת בנימין מבינה זאת ומובילה מהפכות".

ראש המועצה הודה לשר על התמיכה המתמדת, לחברי צוות מעוף על השותפות החשובה, לצוות המועצה שעמל רבות על פתיחת הקהילה ובמיוחד הודה לבעלי העסקים שמאמינים בדרך ושותפים בעשייה.

אלי היומן, מנהל סניף מעוף אריאל, אמר באירוע: "אני שמח לראות את הנוכחות הגבוהה של קהילת העסקים החזקה של בנימין, הרבה בזכות שיתוף הפעולה המוצלח. עסקים רבים בבנימין כבר נהנים מייעוץ מסובסד ומגוון הקורסים שמעוף מציעים. יש לכם מקום אצלנו. להתייעץ וללמוד, להתפתח ולקבל סיוע להגדלת העסק".

קהילת "בנימין ביז" מכוונת לבעלי העסקים ביהודה ובשומרון בכלל ובבנימין בפרט, ותעניק לחברים בה כלים רבים ליצירת שיתופי פעולה עסקיים, כנסים והשתלמויות עם המרצים הטובים בישראל והענקת תמיכה לליווי וייעוץ עסקי.

מטרת מועצת בנימין הינה לגרום לבעלי העסקים להבין את הערך שיש לקהילה להציע וכן להביא לידי ביטוי את ההשקעה הרבה של המועצה בעסקים המשקיעים בתחומה ומחוצה לה.

האירוע התקיים בבנימין טק, מתחם עבודה משותף לבעלי עסקים וחברות. המתחם החדש מאפשר לשוכרים ליהנות מעבודה בסביבה מעוצבת ויצירתית המאפשרת להם לייצר חיבורים ושיתופי פעולה עסקיים.

חזור למגזין