דלג לתוכן העמוד
המגזין הדיגיטלי של מטה בנימין
גיליון 440 תשרי תשפ"א ספטמבר 2020
דברי הימים

#זה העסק שלנו

קמפיין חדש לעידוד העסקים בבנימין החל לרוץ ברשתות החברתיות. בעלי העסקים העצמאיים משתפים בסיפורים מאחורי הקמת העסק והציבור נקרא לפרגן ולתמוך


#זה העסק שלנו
עמרי רוזנר מ"הכוורת" בצילומי הקמפיין

הקורונה הביאה איתה הרבה מאד אתגרים וקשיים, אבל גם יצרה וחיזקה התגייסות ועזרה הדדית, ופתחה אפשרויות והזדמנויות חדשות.

בנפגעים הראשונים מהקורונה היו בעלי העסקים העצמאיים, החולמים והאמיצים, שהשקיעו את כל הונם בהקמת עסק עם כל הקשיים הכרוכים בכך. חלקם רק התחילו לעמוד על הרגליים והקורונה ממש ריסקה אותם. המועצה על שלל אגפיה, התגייסה מיד לעודד ולתמוך בבעלי העסקים.

"זה העסק שלנו" נולד כדי לספר על האנשים שמאחורי העסק, על אלו שעבדו קשה כדי להגשים חלום. יחד עם טובי שריד הצלמת המוכשרת, יצאנו למסע מופלא של היכרות עם בעלי העסקים בימי צילומים ברחבי בנימין. לצערנו לא הספקנו לצלם את כולם, אבל זו רק תחילתו של הפרויקט וכל בעלי העסקים מוזמנים לפנות אלינו ונפרסם אותם בשמחה. כל מה שצריך זה לשלוח תמונה ולענות על מספר שאלות.

במסע הצילומים שלנו הכרנו אנשים מדהימים, שמענו סיפורים מרגשים וגילינו עולם חדש מגוון ועשיר של תושבים בבנימין.

השם שנבחר לפרויקט: "זה העסק שלנו" (רעיון מוצלח של אחת מעובדות המועצה), מבטא את הערבות ההדדית שחשים תושבי המועצה. זה אמנם העסק הפרטי שלו או שלה אבל זה גם העסק שלנו, לנו כתושבים יש תפקיד חשוב ומשמעותי בהצלחתו. ככל שנכיר יותר, נקנה יותר ונפרגן יותר כך נעודד עוד ועוד עסקים לקום ולהתפתח בבנימין.

הפרויקט פורסם בשלב הראשון בדף הפייסבוק של המועצה ובהמשך יפורסם בדף הפייסבוק של תיירות חבל בנימין ובדף האינסטגרם "go_binyamin" כך שיופנה גם למבקרים והתיירים הרבים שמגיעים לבנימין ולקהל יעד שיזמין מוצרים לרחבי הארץ.

אם אתם בעלי עסק ועדיין לא השתתפתם בפרויקט, זה הזמן. מוזמנים לפנות בטלפון
052-7710217.

חזור למגזין