דלג לתוכן העמוד
המגזין הדיגיטלי של מטה בנימין
גיליון 441 כסלו תשפ"א נובמבר 2020
דברי הימים

רכש מקומי

יום הרווקים הסיני, בלאק פריידי או סייבר מאנדיי, דווקא בימי נובמבר כשהרשת מתמלאת מבצעים והנחות מעסקים מחו"ל, יצאנו בקמפיין עידוד לשופינג בנימיני

שרון קליף, מנהלת היחידה לקידום עסקים במועצה,

רכש מקומי

לקראת יום הרווקים הסיני שחל בנובמבר, יצאה היחידה לקידום עסקים במועצה בקמפיין לעידוד רכישה דווקא מעסקים מקומיים בבנימין. מיליארדי דולרים עברו באתרי הקניות לכבוד היום הזה במגוון מבצעים, ואנחנו החלטנו שזו הזדמנות מצוינת לפרגן דווקא לעסקים מקומיים ולעודד את תושבי המועצה לרכוש מהם.

הקמפיין כלל מודעה מקדימה שפורסמה במדיות השונות במטרה להעלות את המודעות לקראת יום הרכישות. ביום עצמו, 11.11, עלה בדף הפייסבוק של המועצה פוסט פרסום חינם לבעלי העסקים בבנימין. עשרות עסקים השתתפו בפעילות והעלו מבצעים ייחודים.

התגובות מבעלי העסקים ומלקוחות ותושבים רבים הזכירו לנו שוב את כוחה של הקהילה. את החוסן המוענק לבעלי העסקים מהידיעה שמאחוריהם עומדת מועצה שדואגת לעידוד הרכש המקומי, ושלצידם שכנים שפשוט רוצים ליהנות מסחורה ושירות מעולים, ולחבק דווקא בימים אלה את בעלי העסקים בבנימין.

בשבועות הקרובים יתקיים כנס חשיפה לתוכנית חדשה בקהילה שתשלב שיתופי פעולה, דיונים, החלפת מידע ועוד, בקבוצת פייסבוק ייעודית ובווטסאפ.

הכנס והקמת המסגרת החדשה לקהילת העסקים בבנימין הם פרי עבודה מאומצת של פורום עסקים מערב בנימין. פורום של בעלי עסקים שפעל בהובלת היחידה ובשיתוף עם הסוכנות לעסקים קטנים של משרד הכלכלה. בעלי העסקים נפגשו אחת לחודש, בנו משימות ויצרו מתווה פעולה שהוביל להקמת הפלטפורמה לקהילה.

אם אתם מחזיקים עסק בבנימין או גרים בבנימין ומפעילים עסק בכל מקום אחר, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילה. כך לא תפספסו את האירועים הרבים והזדמנויות למכירה. ההצטרפות לקהילת העסקים של בנימין באמצעות רישום לאינדקס העסקים באתר המועצה.

חזור למגזין