דלג לתוכן העמוד
המגזין הדיגיטלי של מטה בנימין
גיליון 441 כסלו תשפ"א נובמבר 2020
דברי הימים

תמיכה אונליין


תמיכה אונליין

ימים אלו הם ימים של מעבר. מעבר בין קיץ לחורף, בין החגים לימי החול, בין סגר לבין הקלות שאנחנו כה מחכות להן. גם אנחנו ב"אם לאם" מחפשות את הדרכים לשמור על קשר ולהמשיך לתמוך ביולדות בתקופה המורכבת הזו.

נכון שמועדון היולדות ביישוב חסר? צודקת! אבל זה לא אומר שאי אפשר ללמוד, לדבר, לשמוע ולצחוק אחת עם השנייה.

מפעילות מועדוני היולדות ביישובים מקיימות, במידת היכולת, מפגשים באוויר הפתוח בהתאם להנחיות ויוזמות גם מפגשים מקוונים, והן עבורנו מקור להשראה.

אם ילדת לאחרונה, אנחנו מציעות לך להצטרף למועדון יולדות און ליין.

אנחנו מזמינות אותך להרצאות מעניינות בשיתוף "מתקוננת" (ייעוץ שינה, פעילות גופנית אחרי לידה, עיסוי תינוקות ועוד) ולמפגשי זום בקבוצות קטנות לשיתוף, התאווררות ופטפוטים. ההרשמה למועדון תתפרסם הקרוב בקבוצות הווטסאפ ובאתר המתנ"ס (מחלקת משפחה - פרויקט "אם לאם").

רכזות "אם לאם" ורכזות הקהילה ביישובים ממשיכות להיות כתובת עבורכן גם בימים אלה. מוזמנות ליצור קשר איתן ישירות או דרכנו, במידת הצורך.

ישנן 150 מתנדבות מופלאות של "אם לאם" ברחבי בנימין. בחגים קיימנו עבורן ערב הוקרה אינטרנטי עם הזמרת רוחמה בן יוסף והחודש נערכה השתלמות מעשירה בנושא "פסיכולוגיה חיובית" עם נועה לוינגר.

למי שמחפשת התנדבות משמעותית למען יולדות צעירות - אנחנו ממשיכות לקלוט מתנדבות נוספות. מוזמנות להירשם להכשרה מקוונת לליווי יולדת בבנימין. ההכשרה כוללת שישה מפגשים בימי שלישי בשעות הערב, ותתחיל בסוף נובמבר. אם את רואה עצמך מתאימה להיות אוזן קשבת ולתת יד תומכת ליולדות, צרי קשר ותירשמי באתר או במייל.

מחכות ומצפות לפגוש אתכן נשים יקרות. מבעד למסך וללא מסך.

------------------------------------------------------------------------------------

עינת שפיץ – מנהלת פרויקט "אם לאם", מחלקת משפחה והגיל הרך, מתנ"ס בנימין

M2m@m.binyamin.org.il

חזור למגזין