דלג לתוכן העמוד
המגזין הדיגיטלי של מטה בנימין
גיליון 442 ניסן תשפ"א מרץ 2021
דברי הימים

עולים קומה

בין סגר לסגר נחנך בשעה טובה בניין המועצה בשער בנימין. "המשכן החדש מסמל את התבססותה של ההתיישבות ועוצמתה", אמר ראש המועצה

אושריאל בן עמרם, מועצה אזורית בנימין,

עולים קומה

אחרי 37 שנים טובות במשרדים בפסגות, יום המעבר של מועצת בנימין למקומה החדש בשער בנימין החל בטקס פרידה מהמבנה הוותיק, במעמד ראשי המועצה הקודמים, פנחס ולרשטיין ואבי רואה, יחד עם ראש המועצה ישראל גנץ.

בצהרי אותו יום נערך בבניין החדש מעמד מרגש - הכנסת ספר תורה שנתרם על ידי יואל ממן מנהל חברת פיקוח הבנייה, לעילוי נשמת בני משפחת עטר מפסגות.

בטקס חנוכת בית המועצה נטלו חלק שרי ממשלה, חברי כנסת וראשי רשויות. באולם המליאה הוצגה לבאים תערוכה ובה סיפורם של 47 יישובי המועצה.

ראש המועצה ישראל גנץ אמר: "משכן המועצה החדש מסמל את התבססותה של ההתיישבות ועוצמתה. הוא מכבד את מעמדנו כמועצה הגדולה בישראל וכך נוכל לשרת את הציבור נאמנה ולשאוף לתת שירות לו ראויים כל תושבי בנימין".

יו"ר הכנסת יריב לוין בירך והוסיף: "אני מאוד מתרגש להיות כאן. זהו בניין יפיפה שממחיש את האחיזה בחבל הארץ ההיסטורי. המבנה יאפשר לתושבי האזור שירות מוניציפלי ברמה הגבוהה ביותר. ההתיישבות בחבל בנימין היא עמוד תווך משמעותי".

ראש השלטון המקומי וראש עיריית מודיעין-מכבים-רעות, חיים ביבס, אמר לנוכחים: "זכות גדולה להיות שכן שלכם. אנו נרגשים אתכם ביום חגכם. יש לנו שיתופי פעולה נרחבים בתחום החינוך ובעיקר חברות רבת שנים. התבססו כאן עוד ותדאגו לדורות הבאים".

חזור למגזין