דלג לתוכן העמוד
המגזין הדיגיטלי של מטה בנימין
גיליון 442 ניסן תשפ"א מרץ 2021
יומן מקומי

קוטפים פרסים


קוטפים פרסים

בית הספר נעם רחל במעלה מכמש זכה בפרס החמ"ד כמצטיין מחוז ירושלים, והוא מועמד לפרס החמ"ד הארצי. חברי ועדת הפרס שהגיעו לביקור בבית הספר הופתעו באירוח בקונספט של מסעדה בתקופת הקורונה. קיבלו האורחים סלסלה עם כיבוד ומשימות. הם "סעדו ליבם" במנה ראשונה, עיקרית ובקינוח - מהנעשה בבית הספר. במנה הראשונה והעיקרית התרשמו במיוחד מתחום החדשנות הפדגוגית, מהמסדרונות המקושטים ומהאווירה במקום ."לקינוח" ביקרו בגינה הקהילתית שהוקמה לזכרם של תלמידינו אחינעם ונבו גרינפלד, ושמעו על מעורבות התלמידים.

האורחים ישבו לשיח עם המנהלת יעל שפט ונציגות מצוות המורים ושמעו על התוכניות אותן פיתחו לטובת התלמידים. לביקור הצטרפה הגב' חיה לוי, מנהלת מחלקת חינוך במועצה, ששיבחה גם היא את עבודתו של בית הספר. מרים בן נון, יו"ר ועד הורים, ציינה את השותפות המיוחדת בין ההורים לבית הספר. בסיום קיבלו האורחים שי: בקבוק שמן זית שהוכן מזיתים שמסקו התלמידים ברחבי הישוב והופק למעננו על ידי יקב טורא.

ברכות גם לבית הספר "מעיין חיים" - ממ"ד-תורני לבנים ביישוב עלי, למנהל אורן סיטבון ולצוות בית הספר, על הזכייה בפרס ההכלה וההשתלבות מטעם מנהל המחוז במשרד החינוך. "צוות בית הספר מעניק יחס אישי לכל התלמידים ומכוון ללמידה מגוונת ועשירה בית הספר נותן מקום משמעותי להיבטים רגשיים וחברתיים, ניכרת עבודת צוות מרשימה בעלת שפה אחידה", כך נכתב בתעודת ההערכה.

חזור למגזין