דלג לתוכן העמוד
המגזין הדיגיטלי של מטה בנימין
גיליון 418 סיוון תשע"ז יוני 2017
דברי הימים

חדשות מהתחנה

גם משטרת בנימין השתתפה באבטחת ביקורו המתוקשר של נשיא ארצות הברית בישראל. יחד עם כוחות צה"ל אבטחו את כביש 443 בעת שנסע הנשיא לבירה, תוך דאגה לשמירת מרקם החיים של תושבי בנימין ושאר הנוסעים בכביש


חדשות מהתחנה

בפעילות יזומה ומורכבת של יחידת המודיעין של תחנת בנימין נעצרו בכפר ג'בע שני חשודים וברשותם אמצעי לחימה רבים, שכללו רובה ציד, אקדחים ותחמושת. בסיום החקירה הועבר התיק לתביעה הצבאית, והשניים הועברו למעצר עד תום ההליכים.

במסגרת פעילות למניעת גניבת כלי רכב בכבישים, זוהה חשוד הגורר רכב, אשר נבדק ונמצא כגנוב. החשוד נעצר ובסיום חקירתו נכלא. כאן המקום להדגיש לתושבי המועצה כי אין להשאיר כלי רכב בצירים ללא השגחה. אנו עוסקים רבות במניעת גניבות כלי רכב שהושארו בצדי הכביש.

 

לקראת החופש

לקראת חודשי הקיץ והחופש הקרב ובא, משקיעה התחנה במאמצי הסברה לבני הנוער בנושאים הקשורים למניעת אלימות, שתיית אלכוהול ושימוש בסמים. בכמה יישובים מקיימת התחנה פעילויות משותפות לנוער, לקהילה ולתחנה.

לקראת היציאה לחופש הגדול, תחנת בנימין מברכת את ילדי בנימין וקוראת לכולם להקפיד על כללי הזהירות בדגש על בריכות שחייה, זהירות בדרכים ושמירה על בתים נעולים בעת יציאה לחופשה.

 

דרושים

תחנת בנימין עוסקת בימים אלו בגיוס כוח אדם איכותי ליחידות הסיור והחקירות של התחנה. מועמדים הרואים עצמם תורמים לציבור ולביטחון המדינה מוזמנים לשלוח קורות חיים למייל Amideri@gmail.com או לפקס 02-7697849.

חזור למגזין